ORGANIZATOR:

WSPÓŁORGANIZATOR:

ISO

PATRONAT HONOROWY:

ISO
Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Lut    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Nagrodzeni

Grand Prix i nagrody targów

Grand Prix Targów
Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze
dla firmy AGROLAND
Marek Różniak Śmielin
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze
dla Macieja Czajkowskiego
Sokołowo
Nagroda targów Puchar Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej
w kategorii ciągniki i maszyny rolnicze
dla firmy METALOWIEC P.P.H.U. s.c. A.M. Głąb Złotniki Kujawskie
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Mechanizacja w produkcji zwierzęcej
dla firmy SANO
Nowoczesne Żywienie Sękowo
Nagroda targów
Puchar Kujawsko-Pomorskiej Izby
w kategorii Mechanizacja w produkcji zwierzęcej  Rolniczej
dla firmy
A-LIMA-BIS Sp. z.o.o
Środa Wielkopolska
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Materiały i technologie
w budownictwie
dla firmy
F.H.U. ARBENA BIS Żory
Nagroda targów Puchar Rektora UTP
w kategorii Materiały i technologiew budownictwie
WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Pasze i żywienie zwierząt
Wipasz S.A. Wadąg
Nagroda targów
Puchar Marszalka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
w kategorii Pasze i żywienie zwierząt
Prem-Vit Frątczakowie s.j. Inowrocław
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Genetyka i hodowla zwierząt
Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. Bydgoszcz
Nagroda targów  Puchar DLG
w kategorii Genetyka i hodowla zwierząt
Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego Warszawa
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Nawozy i środki ochrony roślin
Arkop Sp. z o.o. Bukowno
Nagroda targów Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego
w kategorii Nawozy i środki ochrony roślin
Agro-Perfect Sp. z o.o. s.k. Bydgoszcz
Grand Prix Targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Hodowla roślin
Danko Hodowla Roślin
Sp. z o.o. Choryń
Grand Prix targów puchar Dyrektora KPODR
w kategorii Hodowla roślin
Bio Vege Sp. z o.o. Wilczkowice Dolne
 
 

Nagrody Międzynarodowych Targów  Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH dla:

  • Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie za organizację Dni Pola
  • Przedsiębiorstwa Nasiennego ROLNAS Sp. z o.o. za wkład pracy w przygotowanie kolekcji roślin uprawnych
  • Zdzisława Przybyłowskiego z REDAKCJI ZAGRODY za promocję działalności doradczej oraz Targów AGRO-TECH


 

Podziękowania dla firm za wieloletnią współprace z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie

dla firmy Agrolmet Krzysztof Kaczorowski Gniewkowo
dla firmy Agroma Sp. z o. o. Sępólno Krajeńskie
dla firmy Anwil S.A. Włocławek
dla firmy BIN Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski
dla firmy Duräumat Polska Sp. z o.o. Lubcza
dla firmy Inter Vax s.j. Żnin
dla firmy ExMot Sp. z o.o. Bydgoszcz
dla firmy Expom Sp. z o.o. Krośniewice
dla firmy Geneu Beata Jerczyńska Brzoza
dla Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o.
dla firmy Lechpol Sp. z o. o Szubin
dla firmy Polmass S.A. Bydgoszcz
dla firmy Raitech-Raiffeisen Agro-Technika Brzoza Sp. z o.o.

 

Nagroda „Targowego Lidera” (po raz ósmy) od Magazynu Ogólnopolskiego Zagroda dla Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie

 

„Wyrób na medal”

Wyróżnienie przyznawane przez Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu

nagrody wręczył dyrektor Instytutu prof. nadzw.  dr hab. Tadeusz Pawłowski

dla firmy PPH AGRO-FACTORY – za bronę chwastownik IZAK

dla firmy Czajkowski Maszyny Sp. z o.o. – za typoszereg agregatów do uprawy pasowej Serii ST.

 

Konkurs „Innowacyjny Produkt 2017”

dla za
Duraumat Polska Sp. z o.o. Automatyczną Stację Pojenia Cieląt „Urban ALMA PRO”

producent Urban GmbH&Co. KG Niemcy

O.M. AGRO Artur Otto Karol Mirota s.c. Sensor wycieleń Moocall producent Moocall Limited Irlandia
Grupa Paszowa Agro-Hurt Kinga Kocińska Marka BALOTEK materiały paszowe pakowane w balot
P.W. AGROUNIMA Automatyczny usuwacz obornika
F.P.H.U. DARMONT Dariusz Piecuch Kompleksową Przydomową Oczyszczalnię Ścieków BioSolid Multi8 producent Bamar Tech Sp.j. B. Czub, M. Wolnik Solec Nowy
AGRAMI Sp. z o.o. nano MI – płynny nawóz mineralny zawierający
nano cząstki srebra

 

Nagrody w konkursie AgroLiga 2017

Lp. Kategoria Laureat Sponsor nagrody Nagroda
1 Mistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii rolnik

Państwa Barbara i Henryk Kiełkowscy

z miejscowości Nowopole powiat włocławski

Firma DULCET Sp. J. Talon na 100 l oleju napędowego na st. Paliw DULCEt sp. j.
ST. Cross Farm Sp. z o.o. Nawóz (worek)
Agro Wydawnictwo Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL
2 Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii rolnik

Leszek Krajnik

z miejscowości Szabda powiat brodnicki

ST. Cross Farm Sp. z o.o. Nawóz (worek)
Agro Wydawnictwo Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL
3 II Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii rolnik

Mariusz Słomski

z miejscowości Stary Dwór powiat bydgoski

ST. Cross Farm Sp. z o.o. Nawóz (worek) voucher
Agro Wydawnictwo Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL
1 Mistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii firma

Masarnia Władysławowo

Sp. J. R. A. B. Zawistowski

Agro Wydawnictwo Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL
2 Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii firma

Jarosław Zasuń

Gospodarstwo Ogrodnicze ”Jarko”

miejscowość Biały Bór powiat grudziądzki

Agro Wydawnictwo Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL
3 II Wicemistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w kategorii firma

Firma SZTAN-ROL Rumunki Skępskie gm. Skępe, powiat Lipno, właściciel Krzysztof Sztankowski Agro Wydawnictwo Roczna Prenumerata czasopisma AGRO-PROFIL

 

Mistrz podregionu bydgoskiego

w kategorii rolnik 

Mariusz Słomski

z miejscowości Stary Dwór

powiat bydgoski 

TRADECORP Firma hiszpańska

20 litrów nawozu dolistnego biostymulującego wartości 1300 zł.

Mistrz podregionu bydgoskiego

w kategorii firma 

Masarnia Władysławowo pow. Żnin

Sp. J. R. A. B. Zawistowski

 

Bezpieczne gospodarstwo rolne na szczeblu wojewódzkim

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

I miejsce Państwo Alicja i Waldemar Przygodzińscy
II miejsce Państwo Jolanta i Jan Henryszewscy
III miejsce Państwo Halina i Leszek Gurzkowscy

 

Plebiscyt Gazety Pomorskiej na Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich na Kujawach i Pomorzu oraz Gospodynię Roku 2017

Zacięta walka trwała do ostatniej chwili. Wśród kół najwięcej głosów zdobyło KGW Brzozowo z powiatu chełmińskiego. Drugie miejsce wywalczyły panie z KGW Alebabki z powiatu toruńskiego. Na trzecim miejscu podium znalazły się gospodynie z KGW Korytowo, powiat świecki.

W kategorii Gospodyni Roku wygrała Marzena Szczepańska (KGW Chalin, pow. lipnowski). Drugie miejsce zajęła Beata Maćkiewicz (KGW Trzebiegoszcz, pow. lipnowski), a trzecia była Grażyna Jędrzejewska (KGW Jagna, pow. lipnowski).