ORGANIZATOR:

WSPÓŁORGANIZATOR:

ISO

PATRONAT HONOROWY:

ISO
Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« Lut    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Wystawcy 2016

Alfabetyczny wykaz wystawców
Międzynarodowych Targów Rolno-Przemysłowych
AGRO-TECH Minikowo 2016

A

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

ADRAF Rafał Patyk

Piła

49

255

Agencja Aktywizacji COMMERCIAL TRAVELLERS – Wydawca Gazety AGRO-EXPO

Słupsk

30

189 a

Agencja Nieruchomości Rolnych

Warszawa

wspólne stoisko z MRiRW

 
Agencja Rynku Rolnego

Warszawa

wspólne stoisko z MRiRW

 
AGRARADA Sp. z o.o.

Brzezimierz

16

122

AGRICOLA Sp. z o.o.

Okaliniec

16

121

AGRIFOOD Sp. z o.o. S.K.

Bojanowo

21

150

AGRISTAL S.C. AiP Jedrzejewscy

Ramutówko

17

129

AGRITEAM PPHU Sp. z o.o.

Trląg

23

170

AGRO MANAGER Robert Fiołek

Chałupki

21

156

AGRO MANUFACTURING CORP (Indie)

Ludhiana

46

249

AGROBERG Renata i Stanisław Berg S.C.

Bydgoszcz

14

115

AGRO-DAR Dariusz Glaser

Płocicz

37

210

AGRO-FACTORY PP-H Bogdan Denarski

Lubień

20

143

AGRO-FACTORY PPHU

Piwki

49

254

AGROFART Marcin Różycki

Dąblin

45

243

AGROGEN Jarosław Strzyżewski

Białe Błota

przy ringu

8G

AGRO-INSTAL Paweł Chudy

Krobia

10

78

AGROKLASTER KUJAWY – Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Rozwoju

Bydgoszcz

żywopłot skośny/11

96

AGRO-LAND Marek Różniak

Śmielin

36

209

AGROLMET

Firma Handlowa  Krzysztof Kaczorowski

Gniewkowo

35

208

AGROMA Sp. z o.o. PHSR

Sępólno Krajeńskie

50

256

AGRO-MALBORK M. Jabłońska

Bydgoszcz

41

219

AGROMARKET Jaryszki E.Skrzypczak,

M. Skrzypczak Sp. J. Oddział w Żninie

Żnin

38

214

AGROMET PMR Tomasz Matelski

Goryszewo

10

77

AGRO-PERFECT Sp. z o.o. Sp. K.

Bydgoszcz

4,5

48

AgroPixel Paweł Sosnowski

Warszawa

43

233

AGROPOL FH Marcin Kowalczyk

Zakrzewo

15

118

AGRO-SAD

Pobórka Wielka

19

140

AGRO-SIEĆ Maszyny Sp. z o.o.

Chełmno

39

216

AGROSIMEX Sp. z o.o.

Goliany

3

30

AGRO-TOM Tomasz Kaniewski

Pogorzela

18

135

AGROUNIMA Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Cezary Sztuder

Krotoszyn

21

161

AgroWydawnictwo

Suchy las

26

178

AKTUALNOŚCI TARGOWE Wydawnictwo Targowe Małgorzata Lamenta-Przybylska

Poznań

30

189

ALFA-TECH Robert Kałuża

Bydgoszcz

32

196

A-LIMA BIS Sp. z o.o. P.P.H.U.

Środa Wielkopolska

9

74

ALTA POLSKA Sp. z o.o.

Łowicz

przy ringu

2G

AMAN Janusz Młynarczyk

Sadki

33

202

AMPOL-MEROL Sp. z o.o.

Wąbrzeźno

4,5

47

AMT-QUALITY Sp. z o.o.

Skorochów

2

16

Andrzejczak Wioleta, Szkółka Drzew owocowych i krzewów róż

Kostrzyn

3 Ogrodnictwo

 
ANWIL S.A.

Włocławek

3

29

APRA I Sp. z o.o.

Osielsko

5

39

APRA Sp. z o.o .II

Osielsko

15

116

ARAJ-SPRAJ Włodzimierz Stręk

Wrocław

29

184

ARBENA BIS FHU Arkadiusz Benisz

Żory

51

258

ARiMR

Warszawa

wspólne stoisko z MRiRW

 
ARKOP Przedsiębiorstwo Sp. z o.o.

Bukowno

5

43

ARNTJEN POLSKA Sp. z o.o.

Paproć

9

75

ASONIK

Tuczno

11

86

Augustyniak Bożena

Nowy Dwór Parcela

3 Ogrodnictwo

 
AUTOPART S.A.

Mielec

18

137

AUTOS PW Sp. z o.o.

Solec Kujawski

30

190

AUTOSAR – Wieluński Sp. z o.o.

Toruń

14

109

B

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

B&B  AGENCJA INWESTYCYJNO – HANDLOWA dr inż. Zbigniew Borowski

Bydgoszcz

21

163

Bank BGŻ Paribas S.A.

Bydgoszcz

żywopłot skośny/11

94

Bank Spółdzielczy w Brodnicy

Brodnica

żywopłot skośny/11

92

Bank Spółdzielczy w Szubinie

Szubin

żywopłot skośny/11

93

BANKIER Agencja Finansowa Angela Pniewska

Bydgoszcz

   
BAYER Sp. z o.o.

Warszawa

przy kolekcji ROLNASU

 
BENTLEY POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa

21

168

BERUTEX Sp. z o.o.

Siechnice

37

212

BEST-PEST ZPUH M. Świętosławska, J Świętosławski Sp. J.

Jaworzno

4

33

Bieńkowscy Mariola i Grzegorz Szkółka Bylin i krzewów ozdobnych

Powiercie

6 Ogrodnictwo

 
BIN Sp. z o.o.

Aleksandrów Kujawski

10

76

BIOFEED Sp. z o.o.

Rajkowy

21

159

BLATTIN POLSKA Sp. z o.o.

Siedlec

1

3

BOGART Tadeusz Bogacz

Gniewkówiec

22

169

BOGDAN PPHU Piotr Bogdanowicz

Bolesławowo

4

36

Boomgarden Medien Sp. z o.o.

Ruszków Drugi

   
BROCHARD POLSKA Sp. z o.o.

Wałcz

46

248

BURY Maszyny Rolnicze      

C

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

CARGILL POLAND Sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie (LNB)

Kiszkowo

2

14

CEMBRIT Sp. z o.o.

Warszawa

32

198

Center Plast Sp. z o.o. Importer Folii

Jemielnica

6

52

CenterGen Sp. z o.o.

Łowicz

przy ringu

13G

Centrala nasienna Mogilno Sp. z o.o. Pracowników i Producentów Rolnych

Mogilno

5

40

Centrum Energii Odnawialnej Jerzy Jasionowicz

Raciąż

12

100

CHEMIROL Sp. z o.o. PU-H

Mogilno

27

181

Chwiram Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie

Chwiram

3 Ogrodnictwo

 
CID LINES Sp. z o.o.

Nieporuszewo

21

165

COACTUM Sp. z o.o.

Kraków

5 Ogrodnictwo

 
CZAJKOWSKI Sp. z o.o.

Sokołowo

47

251

CZEKAŁA S.C. M i T Czekała

Leszno

20

147

D

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

DAM-POL AGRO SERWIS Damian Smażyk

Dębowo

40

217

DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.

Choryń

przy kolekcji ROLNASU

5 HR

De HEUS Sp. z o.o.

Łęczyca

1

1

DEFRO PW Sp. z o.o.

Ruda Strawczyńska

13

106

DELAVAL Sp. z o.o.

Wrocław

6,7

61

DIAGNOSERW Dawid Stramowski

Chrząstowo

29

188

DLG AGROFOOD Sp. z o.o.

Poznań

44

235

DOBRY -PLON PPH-U Hieronim Kurowski

Goryszewo

17

130

DOLFOS Sp. z o.o. Sp. K.

Piotrków Trybunalski

2

12

DOMASZ Tomasz Waligóra

Dominowo

51

259

DOZAMECH Sp. z o.o. Sp. K.

Odolanów

8

63

DRAGO-AGROTECH Sp. z o.o. P.H.

Legnica

8

65

Dramiński S.A.

Olsztyn

11

88

Drewnicki Marek Gospodarstwo Ogrodnicze

Sierpc

4 Ogrodnictwo

 
DULCET Sp. J.

Strzyżawa

29

187

DURAUMAT Polska Sp. z o.o.

Lubcza

przy Centrum Dziedzictwa Kulinarnego

20

DURO POLSKA Sp. z o.o.

Kietlów

27

180

DYNAMIC-METAL Sp. z o.o.

Grębocin

45

245

E

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

EISMANN POLSKA Sp. z o.o.

Bydgoszcz

7

56

EKODARPOL PPH Zbigniew Zubala

Dębno

3

28

EKOFLORA Przedsiębiorstwo Ekologiczne Tadeusz Siewelec

Kraśnik

5

45

EKOINSTAL OZE Sp. z o.o.

Lubicz

14

110

Eko-Kontrol Ewelina Koczorowska

Gniewkowo

24

173

EKOPLON Sp. z o.o. Sp. K.

Grabki Duże

1

6

EKO-ROL PPHU Danuta i Leszek Gil

Wałdowo

21

158

EKO-ROL w Rogowie Spółdzielcze Przedsiebiorstwo

Rogowo

8

67

EKO-TANK Sp. z o.o.

Osielsko

38

213

EKOTERMA Technika Grzewcza Jacek Dudziński

Lisi Ogon

12

103

ELBLĄG.NET. ODWIERTY.EU Jarosław Przyłucki

Góra Maślana

11

84

EL-BRUK FHU

Unisław

33

205

EL-DAR FHU Dariusz Gratkowski

Czeczewo

2 Ogrodnictwo

 
ELMAR-PRO Sp. z o.o.

Chodeczek

przy kolekcji ROLNASU

12 HR

ENEKOR S.C. Kordian Łuczak, Marzena Bloch

Gdańsk

14

111

EPROSUMENT S.A.

Włocławek

14

112

EQUISAFE UK

Walsali Anglia

6

51 a

ERG BIERUŃ FOLIE Sp. z o.o.

Bieruń

11

82

EURALIS NASIONA Sp. z o.o.

Poznań

przy kolekcji ROLNASU

14 HR

EUROMASZ LIPKA S.J.

Wioletta i Grzegorz Schienke

Lipka

16

124

EURO-MASZ Usługi Rolnicze i produkcja Maszyn Rolniczych Wojciech Wyciszkiewicz

Jabłonna

17

128

EXMOT Sp. z o.o. PUH

Bydgoszcz

sektor samochodowy

 
EXPOM Sp. z o.o.

Krośniewice

15

117

F

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

FABDEC LIMITED Magazyn Polska

Bydgoszcz

21

165

Fabryka Domów Drewnianych BARTEK Mirosława Bober, Mariusz Bober

Radzyń Podlaski

33

204

Fabryka Wag KALISTO Sp. z. o.o.

Pakośc

46

246

FARMUTIL HS S.A.

Zakład Rolniczo-Przemysłowy

Śmiłowo

7

58

FASKA Sp. z o.o.

Potok

20

151

Firma ADAMEX Adam Wołoch

Unisław

31

193

Firma NOWAK

Nakło n. Not.

26

179

FIRMA ROLAND PRODUKCJA HANDEL USŁUGI RYSZARD DRĄG

Gniewkowo

3

31

FLORIAN CENTRUM S.A.

Kutno

33

206

FLORKOM PPHU Wojciech Florjańczyk

Mochle

13

108

Fokt Marcin Gospodarstwo Rolne

Piaseczno

7 Ogrodnictwo

 

G

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

GABO S.C.

Sarzyn

38

216

GARDEX PPHU Arkadiusz Maszewski

Ossowice

5 Ogrodnictwo

 
Gawrysiak Stanisław Gospodarstwo ogrodnicze

Przedecz

5 Ogrodnictwo

 
GEA Farm Technologies Sp. z o.o.

Bydgoszcz

4,5

49

GENEU Beata Jerczyńska

Brzoza

8

68

Gospodarz.pl, AM WIZERUNEK  

przy polu pokazowym

 
GRASDORF KOŁA POLSKA Sp. z o.o.

Krapkowice

29

186

Green Grow International GmbH Eric Ludemann

Todendorf

5

42

GREEN SYNERGY Sp. z o.o.

Osielsko

12

103

Greenland Technologia EM Sp. z o.o.

Trzcianki

3

26

Grupa AZOTY Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

Kędzierzyn-Koźle

4

38

Grupa Producentów Rolnych ZIARNO Sp. z o.o.

Cichoradz

3

23

GTO Group Spółka z o.o.

Wrocław

6

53

H

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Handel obwoźny Marian Wasilewski

Szubin

8 Ogrodnictwo

 
HANDMAR Mariola Łęgowska

Grudziądz

3 Ogrodnictwo

 
HERBILINE S.C. L. Moczulski, P. Korczyński

Poznań

2

7

HIFI FILTER POLSKA Sp. z o.o.

Siestrzeń

11

85

HITMASZ Henryk Kołtonowski S.J.

Biała

49

253

Hodowla Roślin SMOLICE Sp. z o.o. Grupa IHAR

Smolice

przy kolekcji ROLNASU

9 HR

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR

Strzelce

przy kolekcji ROLNASU

6 HR

Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o.

Łomża

przy ringu

9G

HORTPRESS Sp. z o.o.

Warszawa

przy bunkrze

 
HORUS PPH-U

Pakość

17

127

HUESKER Synthetic GmbH

Jarocin

   
IMET PHU Jan Gurczyński

Wichowo

24

174

I

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

INDIL Aleksandra Schmidt

Niemcy

37

210

Instytut Technologiczno-Przyrodniczy

Oddział w Warszawie

Warszawa

44

236

INTERGEN Sp. z o.o.

Skiereszewo

przy ringu

4G

INTER-LERS Sp. z o.o.

Kłecko

32

197

INTERMAG Sp. z o.o.

Olkusz

4

34

INTER-VAX PW Wacław Górny

Żnin

18

136

IOW SERVICE Sp. z o.o.

Kochlice

42

223

IP AGRO Michał Sotkiewicz

Grodzisk Mazowiecki

21

155

IPAULOWNIA POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa

3 Ogrodnictwo

 
ISKRA PPH Ilona Antczak

Bukowiec

3 Ogrodnictwo

 

J

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Jessa Violetta Gospodarstwo Ogrodnicze

Wola Błędowa

2 Ogrodnictwo

 
JFC POLSKA Sp. z o.o.

Karpin

8

66

K

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

KAGRO Krzysztof Pankowski

Stara Łubianka

19

138

Kiedrowicz Beata i Adam

Pęperzyn

6 Ogrodnictwo

 
KLEIB Sp. z o.o.

Brześć Kujawski

32

199

KMK AGRO C. Mądry, D. Kaźmierczak, M Kaźmierczak Sp. J.

Brodowo

37

211

Koblańscy A.R. Szkółka Roślin Ozdobnych

Kłomnice

6 Ogrodnictwo

 
KON-BUD PPHU

Motkowice

14

113

KONRAD PH Krzysztof Przeździecki

Łomża

przy ringu

10G

KONSIL Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa

Ślesin

10

76

KOPALNIA SOLI „KŁODAWA” S.A.

Kłodawa

3

22

KPIR Przysiek

Przysiek

przy budynku KPODR

 
KRUMPHOLZ-POLSKA Adam Tereszkiewicz

Kopaniny

20

145

KRUS

Bydgoszcz

wspólne stoisko z MRiRW

 
KUHN-Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

Jelonek

40

218

KWS Lochow Polska Sp. z o.o.

Kondratowice

przy kolekcji ROLNASU

11 HR

 

L

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Lavorwash Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

42

222

LAWSON Marek Rataj

Tupadły

19

141

LECH-POL DYSTRRYBUCJA Sp. z o.o.

Gniezno

7

55

LECHPOL Sp.  Z o.o. PW

Szubin

3

25

LELY EAST Sp. z o.o.

Lisi Ogon

przy oborze pokazowej

 
Leokadia Mizak FP-H-U

Biłgoraj

7 Ogrodnictwo

 
LESZ-ROL Leszek Łoński

Nowa Wieś

20

146

LOXISTICA do XISTRAL SL

CASTRO DE REI

43

229

M

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Maciej Masiak Autoryzowany dealer De Laval  

6,7

61

MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o.

Chojnów

20

149

Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

Kraków

przy kolekcji ROLNASU

4 HR

MARCEGAGLIA POLAND Sp. z o.o.

Praszka

31

195

Marciniak Ogrodnictwo Kwiatowe

Kłodawa

1 Ogrodnictwo

 
Marek Łucjanek

Puławy

2 Ogrodnictwo

 
MAREMO Bartłomiej Stacherczak

Włocławek

32

200

MARK PHUP

Gorzów Wlkp.

6 Ogrodnictwo

 
MARK-ROL Marek Piniarski Sp. z o.o.

Bydgoszcz

47

250

MARMUR PH-U Mirosława Pakosz

Wojcieszów

17

131

MAR-TRAK Marcin Chrzanowski

Kałdowo

7 Ogrodnictwo

 
MASCHIOPOL

Brzozowo

3

24

MASZPOL Handel maszynami Budowlanymi i Sprzętem Rolniczym oraz Transport Samochodowy Jan Dobroniecki

Podolin

34

207

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. w Łowiczu

Łowicz

przy ringu

3G

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki

Tomaszkowo

7 Ogrodnictwo

 
MDB MODERN Sp. z o.o.

Bydgoszcz

12

97

MeritGEN Sp. z 0 .0 .

Warszawa

przy ringu

12G

MESCOMP

Kościan

24

171

METALOWIEC PPHU S.C. A.M. Głąb

Złotniki Kujawskie

28

182

MOTO-BUDREX Sp. z o.o.

Bydgoszcz

sektor samochodowy

 
MOTO-BUS Sp. J. Wątroba, Andrearczyk

Bydgoszcz

11

87

MRiRW

Warszawa

wspólne stoisko z MRiRW

 
Mroczkowski Mirosław Kwalifikowana Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych

Kikół

4 Ogrodnictwo

 
Mrowiec Andrzej Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne

Ochaby Wielkie

4 Ogrodnictwo

 

N

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

NaturalCrop Poland Sp. z o.o.

Warszawa

4

37

NEOROL Sp. z o.o.

Chrzan

2

13

NEW ECOLOGY SYSTEMS Sp. z o.o.

Tczew

5

46

NEXT Sp. J. D i P Lipscy

Białystok

32

201

NORDIC MOTOR Sp. z o.o.

Bydgoszcz

sektor samochodowy

 
NOVUM MOTORS Sp. z o.o.

Szpetal Górny

sektor samochodowy

 
Nowak Michał Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych

Łask

1 Ogrodnictwo

 

O

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Odlewnia Żeliwa Jan Dąbrowski

Lipowiec Kościelny

42

225

OFI Krzysztof Gawrychowski

(ZAGRODA MAGAZYN OGÓLNOPOLSKI)

Warszawa

11

90

Oficyna Wydawnicza OIKOS Sp. z o.o.

Warszawa

25

175 A

OMNIVENT Sp. z o.o.

Lipka

29

185

ORZEPOWSKI BOGDAN

Łódź

7 Ogrodnictwo

 
OSADKOWSKI S.A.

Bierutów

51

260

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Warszawa

przy ringu

14G

P

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

P.W.BORYS s.c. Waldemar Kaczmarek, Patryk Latos

Jankówko

6,7

59

PAMUŁA BIS S.C. A. Pamuła, P. Pamuła

Bydgoszcz

42

221

Pasieka WIKTORIA

Dolna Grupa

   
PEDROTTI POLSKA Sp. z o.o.

Stolec

9

70a

PELLON Sp. z o.o.

Żyrardów

21

166

Pętal Joanna Gospodarstwo Ogrodnicze

Nowy Staw

8 Ogrodnictwo

 
PFHBiPM

Warszawa

przed zielona wiatą

15 G

Phoenix Trade Trans

Wrocław

43

234

PHU Beata Kurp

Łąkie

6

51

PIC POLSKA Sp. z o.o. (Dotyczy ABS Polska)

Warszawa

przy ringu

1G

Pietras Teresa Gospodarstwo Ogrodnicze

Juncewo

1 Ogrodnictwo

 
PI-MA Gospodarstwo Szkółkarskie

Motkowice

2 Ogrodnictwo

 
PIP Bydgoszcz

Bydgoszcz

przy budynku KPODR

 
PITERN Sp. z o.o.

Wysogotowo

12

104

POLANES – P.W. SERWIS CENTRUM Sp. z o.o.

Bydgoszcz

3

32

POLFARMER R. Król, P. Murawiak

Ostrowąż

21

157

POLISH AGRO Sp. z o.o.

Bydgoszcz

25

177

POLMASS S.A.

Bydgoszcz

2

8

POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Poznań

9

72

POLSKA PRESS Sp. z o.o. (Gazeta Pomorska)

Bydgoszcz

30

189 b

Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. w Wałczu

Wałcz

2

17

POM Ltd Sp. z o.o.

Brodnica

16

125

Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.

Tulce

przy kolekcji ROLNASU

7 HR

PPH Kostrzewa Sp.J.

Giżycko

31

194

PREM-VIT Frątczakowie Sp. J.

Inowrocław

przy Centrum dziedzictwa Kulinarnego

21

Precyzyjne Rolnictwo.com – MP Projekt

Piotr Pawlowski

Gdynia

43

232

Pro Eco Solutions Ltd. Oddział w Polsce

Sadków

12

98

PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński

Radziejów

2

15

ProBiotics Polska Sp. z o.o.

Warszawa

3

27

PROFEED Stanisław Bruździński

Trzeciewiec

1

4

Pszczółkowski Piotr Aleks Garden Gospodarstwo Ogrodnicze

Przedecz

4 Ogrodnictwo

 
PTAK S.A.

Rzgów

żywopłot skośny/11

91 a

PUCHAŁA BUH Sp. z o.o.

Bydgoszcz

11

81

PUPH Dziekan Krzysztof

Zielonki

16

123

PW Jakub Chwieduk Garden Flora Home&Garden

Bydgoszcz

1 Ogrodnictwo

 
PWR Top agrar Polska

Poznań

   
PWR Top agrar Polska II

Poznań

19

142

PWR Top agrar Polska III

Poznań

25

175

PWR Top agrar Polska IV

Poznań

przy bunkrze

 
PZU S.A.

Warszawa

44

239

R

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

RADSTAL FPU Radosław Kisielewski

Chromowola

8

64

RAITECH-RAIFFEISEN AGRO-TECHNIKA Sp. z o.o.

Brzoza

25

176

Rawicom Sp. Z 0 .0 . Sp. Komandytowa

Łabiszyn

14

114

RAWJO Joanna Rydz

Skrzynki

6

50

Redźko Jan Rzeźbiarstwo w drewnie

Niebędzino

3 Ogrodnictwo

 
REE Dawid Kaszulowski

Dobrcz

27

181

REISKI AUTO Sp. z o.o.

Bydgoszcz

sektor samochodowy

 
REMSZ Klimczak Sp. J.

Łódź

11

80

RENOVATIO Damian Szopiński

Bydgoszcz

42

226

Replin Krystyna Gospodarstwo Ogrodnicze

Węże

4 Ogrodnictwo

 
ROLIMPEX S.A.

Iława

przy kolekcji ROLNASU

8 HR

ROL-MECH P.W. Krzysztof Modrzejewski

Strzelno

41

220

ROLMET ZWU

Rożno Parcele

17

132

ROLNAS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Nasienne

Bydgoszcz

przy kolekcji ROLNASU

 
ROLSTAL Pawłowski Sp. z o.o.

Ostrów Mazowiecka

9

73

Ronet Sp. z o.o.

Więcbork

żywopłot skośny/11

91

ROZARIUM Szkółkarstwo

Balin

8 Ogrodnictwo

 
RWE-TRADE Sp. z o.o.

Goleniów

2

16

S

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.

Środa Śląska

przy kolekcji ROLNASU

3 HR

SAIGA MUIMENTA SL

Muimenta

43

230

SANIBUD Zakład Wielobranżowy Janusz Pawlak

Mogilno

13

105

SANO Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Sękowo

8

69

SAS Zakład Metalowo-Kotlarski Mieczysław Sass

Owczary

12

101

SATIO Patrycja Bylicka

Brzezie

przy kolekcji ROLNASU

2 HR

SCHAUMANN POLSKA Sp. z o.o.

Gniezno

2

10

SCHMIDT Renata Schmidt

Chojnów

20

150

SDOO Chrząstowo

Chrząstowo

przy kolekcji ROLNASU

13 HR

Sealed Air Food Care/Diversey Polska Sp. z o.o.

Warszawa

11

83

SGARIBOLDI PMP Sp. z o.o.

Strzelno

46

247

SHiUZ Sp.z  o.o.

Bydgoszcz

przy ringu

7 G

Siuda Teresa i Michał Gospodarstwo Ogrodnicze

Bartoszylas

5 Ogrodnictwo

 
SKALAR P.H.U. Karolina Polańska – Czaja

Wilanowo

7 Ogrodnictwo

 
SKAVSKA Tomasz Betka

Wieruszów

9

71

SŁARO PPH

J. Bębnista, A. Drożdż, U. Duda, S. Slomczewski

Kosztowo

2

11

Sobczak Karol Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze

Krępa

8 Ogrodnictwo

 
Sobiesław Zasada AUTOMOTOVE Sp.z  o.o. Sp. K.

Kraków

sektor samochodowy

 
SOLMAG AGRO PPHU Maciej Jasiński

Solec Kujawski

4

35

SORPAC Sp. J. Oblizajek, Pawlak, Steinke

Jaraczewo

29

183

SOWUL&SOWUL Sp. z o.o.

Biskupiec

przy kolekcji ROLNASU

1 HR

SPAW-MET Arkadiusz Ignasiak

Kleszczyna

18

134

Stachyra Andrzej Gospodarstwo pasieczne

Żuromin

3 Ogrodnictwo

 
STANIMPEX Maciej Packiewicz

Gorszewice

17

126

Stoisko SIR – KPODR w Minikowie

Minikowo

44

237

STOMIL SANOK Dystrybucja Sp. z o.o.

Bogucin

30

191

STORCZYK PHU Katarzyna Szelągowska

Kobierniki

21

160

Szkółka Roślin Ozdobnych LILIE WODNE Krzysztof Kruszewski

Skępe

7 Ogrodnictwo

 
Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych

Łowęcin

5 Ogrodnictwo

 
Szkup K.I. Gospodarstwo Ogrodnicze

Szymanowice

1 Ogrodnictwo

 
Szybski Dariusz Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne

Bełtno

7 Ogrodnictwo

 
Szymańscy J.S. Gospodarstwo Szkółkarskie

Piotrków Kujawski

3 Ogrodnictwo

 

T

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

TAD-LEN PPHU Tadeusz Świtała

Wydawy

18

133

Targowa Oficyna Wydawnicza

Magdalena Kunikowska

Poznań

44

241

TEAM-ROL Sp. z o.o.

Pyrzyce

żywopłot skośny/11

95

Techniczna Obsługa Farm Mlecznych Mieczysław Stasiak

Barcin

10

79

TEDEX S.A.

Warszawa

42

224

TerraExim – Agroimpex Sp. z o.o.

Zakrzewo

7

54

TICOMAX Małgorzata Hobbensiefken

Konin

2 Ogrodnictwo

 
TOLMET Piotr Wawrzyniak

Świnice Warckie

19

139

Toolmex Truck Sp. z o.o.

Szydlowiec

20

148

TOP GEN Sp. z o.o.

Głubczyce

przy ringu

11G

TORSEED S.A. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa i Ogrodnictwa i Szkółkarstwa

Toruń

6 Ogrodnictwo

 
TRABO Jadwiga Lewandowska

Radziejów

45

244

TRANSFORMACIONES  GALICIA S.L.

Lapio

43

231

TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

2

19

TUBES INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Poznań

43

227

U

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

UAB KALVIS

Litwa

13

107

ULISZEWSCY Gospodarstwo Ogrodnicze

Nikielkowo

1 Ogrodnictwo

 
ULSAN MOTOR Sp. z o.o.

Bydgoszcz

sektor samochodowy

 
UNIMET Eliza Frankowska FH-U

Czewujewo

43

228

Usługi Ślusarskie Sylwester Piecuch

Smętowo Graniczne

20

152

UTP w Bydgoszczy

Bydgoszcz

44

238

V

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

VIPROMIN Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2

18

VIT-TRA PPH Adam Traczykowski

Kusowo

1

2

VIZEN Andrzej Kałuziński

Kałuzna

8

62

W

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Walczak Zenon i Danuta Gospodarstwo Szkółkarskie

Kostrzyn

5 Ogrodnictwo

 
WALD-GOLD Sp. z o.o.

Brańsk

20

144

WALTERSCHEID Wyrób Galanterii z metalu – Serwis Małgorzata Bresińska

Baranowo

11

89

WPB FHU Paweł Romanowski

Toruń

46

249a

WEREMCZUK FMR Sp. z o. o.

Niedrzwica Duża

15

119

WESSTRON PRODUKT s.c.

M. Rogoziewicz-Lewandowska, J. Lewandowski

Augustowo

6,7

60

Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach Sp. z o.o.

Tulce

przy ringu

5G

WIEśCI ROLNICZE Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.

Jarocin

44

242

WIMA-Obsługa Rolnictwa Sławomir Sałek

Jaksice

2

9

WIPASZ S.A.

Wadąg

1

5

WMR FEED A. Chorowski, P. Banaszak s.c.

Warszawa

21

162

WOLF SYSTEM Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

21

167

WOOD DESIGN Waldemar Wilk Architektura Ogrodowa

Chojnów

31

192

WWS POLSKA Robert Pakuła S.C.

Nowa Wieś

przy ringu

6G

Wydawnictwo BIZNES-PRESS Sp. z o.o. Wydawca Dwutygodnika AGRO SERWIS

Warszawa

9

70

Wysokie odszkodowania.pl Ewelina Mikulska

Lubliniec

44

240

X

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

XELLA POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa

33

203

XTIUNING S.R.O. =AGROECOPOWER Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Dobroszyce

24

172

Z

Nazwa firmy

miejscowość

numer rzędu

numer stoiska

Zakład Produkcji Rolnej w Kowrozie Sp. z o.o.

Kowróz

16

120

Zakład Ślusarski Kazimierz Piecuch

Smętowo

51

257

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Adamkiewicz Krzysztof

Pleszew

12

102

Zakłady Chemiczne SIARKOPOL Tarnobrzeg Sp. z o.o.

Tarnobrzeg

5

41

ZENMAR PPHU Zbigniew Kobylnicki Danuta Kobylnicka

Tczew

12

99

ZIELONY OGRÓD Maria Poliwodzińska

Chełmno

8 Ogrodnictwo

 
ZIP AGRO PHU Aleksandra Piotrowska

Kurzejewo

48

252

Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna

Złotów

21

154

ZUPTOR Sp. z o.o.

Gostyń

7

57